UPOZORNENIE: Chata vo Vyhnanej prebieha rekonštrukciou a modernizáciou. Rezervácia ubytovania a služieb aktuálne nie je možná. Predpokladaný termín ukončenia rekonštrukcie je jar 2019.

Cenník - Chata vo Vyhnanej

Ceny sú vrátane DPH

Cenník ubytovania podľa dátumu:

 

8. január - 31. marec 22€ / osoba / noc
1. apríl - 31. máj 20€ / osoba / noc
1. jún - 31. október 22€ / osoba / noc
1. november - 25. december 20€ / osoba / noc
26. december - 7. január 27€ / osoba / noc

Veľkonočné prázdniny sú v cene 25€ za osobu na noc.

 

Ubytovať sa môžete v 2-, 3- a 4-lôžkových izbách alebo v rodinnej 5-lôžkovej izbe podľa požiadavky a voľných kapacít.

 

Stravovanie a ďalšie služby:

 

Raňajky Formou bufetových stolov. Deti do 6 rokov 3€. 5€
Obedy Objednávka minimálne deň vopred. 6€
Večere Objednávka minimálne deň vopred. 6€
Amartmánová 6-lôžková súkromná chatka 1. spálňa: 1 manželská posteľ; 2. obývacia izba: 2 jednolôžkové postele + rozťahovací gauč pre 2 osoby; kuchyňa; kúpeľňa; súkromné parkovisko; terasa 160€ / objekt / noc
Nerezová exteriérová kúpacia kaďa s vírivkou pre 4-5 osôb Cena je za rozohriatie (3-6 hodín) + 2 hodiny kúpeľu + čistenie a servis. Každá ďalšia hodina navyše + 10€. Voda v kadi je 38-40°C. Objednávka minimálne 6 hodín vopred. 60€

Izby sú vynovené po rekonštrukcii chaty (1.12.2018) a sú zariadené dreveným nábytkom (postele, skriňa, stôl, stoličky). Nachádzajú sa v nich laminátové podlahy s dizajom dreva. Izby sú vybavené TV a majú vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom a toaletou. Výhľad z izieb smeruje v oboch stranách do prírody v Malej Fatre. V niektorých izbách sa nachádza balkón. Na prízemí je možnosť využiť reštauráciu, bar alebo si zahrať biliard, pingpong, PlayStation 4, šípky, či stolný futbal.

V ponuke máme izby v celkovej kapacite 46 lôžok:

10 x 2-lôžková izba

5 x 3-lôžková izba

2 x 4-lôžková izba

1 x rodinná izba

1 x apartmánová chatka

Všetci hostia majú parkovanie priamo pred chatou zdarma a môžu využívať altánok pri potôčiku pre relax. V altánku sa nachádza krb s grilom a ohnisko, kde môžete opekať, či variť guláš. Od chaty vedú hlavné turistické trasy, najviac obľúbené sú Janošíkové diery, Veľký a Malý Rozsutec alebo môžete využiť lyžiarske stredisko Vrátna (5 minút jazdy autom).

Vedľa hlavnej chaty sa nachádza aj malá súkromná apartmánová chatka pre 6 ľudí s vlastnou kuchyňou, kúpelňou a súkromným parkoviskom, vhodná pre rodiny alebo partiu, ktorá si chce variť sama. Samozrejme môžete využívať všetky služby chaty vrátane spoločenskej miestnosti na zábavu a bar/reštauráciu.