UPOZORNENIE: Chata vo Vyhnanej prebieha rekonštrukciou a modernizáciou. Rezervácia ubytovania a služieb aktuálne nie je možná. Predpokladaný termín ukončenia rekonštrukcie je 5.1.2019.

Cenník - Chata vo Vyhnanej

Ceny sú vrátane DPH

2-lôžková izba Standard 1 manželská posteľ 20€ / osoba / noc
3-lôžková izba Standard 1 manželská posteľ + 1 jednolôžková posteľ 18€ / osoba / noc
4-lôžková izba Standard 1 manželská posteľ + 1 jednolôžková posteľ + 1 prístelka 18€ / osoba / noc
5-lôžková dvoj-izba Family 1. spálňa: 1 manželská posteľ; 2. spálňa: 3 jednolôžkové postele 19€ / osoba / noc
Amartmánová 6-lôžková chatka 1. spálňa: 1 manželská posteľ; 2. obývacia izba: 2 jednolôžkové postele + rozťahovací gauč pre 2 osoby; kuchyňa 120€ / objekt / noc
Raňajky Formou bufetových stolov, cena za osobu 5€ / osoba / noc
Obedy a večere Na prízemí chaty sa nachádza reštaurácia, kde sa môžete stravovať individuálne, v ponuke sú rôzne jedlá a nápoje. Podľa ponuky

Izby sú vynovené po rekonštrukcii chaty (1.12.2018) a sú zariadené dreveným nábytkom (postele, skriňa, stôl, stoličky). Nachádzajú sa v nich laminátové podlahy s dizajom dreva. Izby sú vybavené TV a majú vlastnú kúpelňu so sprchovacím kútom a toaletou. Výhľad z izieb smeruje v oboch stranách do prírody v Malej Fatre. V niektorých izbách sa nachádza balkón. Na prízemí je možnosť využiť reštauráciu, bar alebo si zahrať biliard, pingpong, PlayStation 4, šípky, či stolný futbal.

V ponuke máme izby v celkovej kapacite 54 lôžok:

10 x 2-lôžková izba

5 x 3-lôžková izba

2 x 4-lôžková izba

1 x rodinná izba

1 x apartmánová chatka

Všetci hostia majú parkovanie priamo pred chatou zdarma a môžu využívať altánok pri potôčiku pre relax. V altánku sa nachádza krb s grilom a ohnisko, kde môžete opekať, či variť guláš. Od chaty vedú hlavné turistické trasy, najviac obľúbené sú Janošíkové diery, Veľký a Malý Rozsutec alebo môžete využiť lyžiarske stredisko Vrátna (5 minút jazdy autom).

Vedľa hlavnej chaty sa nachádza aj malá súkromná apartmánová chatka pre 6 ľudí s vlastnou kuchyňou, kúpelňou a súkromným parkoviskom, vhodná pre rodiny alebo partiu, ktorá si chce variť sama. Samozrejme môžete využívať všetky služby chaty vrátane spoločenskej miestnosti na zábavu a bar/reštauráciu.