CHATA OTVORENÁ - prijímame objednávky na rok 2019. Pre rezerváciu a kontrolu dostupnosti nás kontaktujte.

Cenník - Chata vo Vyhnanej

Ceny sú vrátane DPH

Cenník ubytovania podľa sezóny:

 

V cene nie je zahrnutá daň mestu splatná na mieste vo výške 0,60€ / noc. Daň neplatia dôchodcovia a deti. Ubytovať sa môžete v 2-, 3-, 4- a rodinnej 5-lôžkovej izbe podľa požiadavky a voľných kapacít. V ponuke je aj 6-lôžkový apartmán (súkromná chatka).

 

Stravovanie a ďalšie služby:

 

Raňajky
Formou bohatých švédskych (bufetových) stolov (pri obsadenosti nad 12 osôb). Studený + teplý bufet + káva/čaj. Deti do 10 rokov = 4€.
5€
Obedy
Obed = polievka + hlavný chod.
6€
Večere
Výdatná večera = polievka + hlavný chod. Deti do 10 rokov = 4€.
6€
Amartmánová 6-lôžková súkromná chatka
1. spálňa: 1 manželská posteľ; 2. obývacia izba: 2 jednolôžkové postele + rozťahovací gauč pre 2 osoby; kuchyňa; kúpeľňa; súkromné parkovisko; terasa
160€ / objekt / noc
Prenájom kúpacej kade s vírivkou pre max 8 osôb
Cena je za rozohriatie (3-6 hodín) + 2 hodiny kúpeľu + palivo (brikety) + čistenie a servis. Každá ďalšia hodina navyše + 10€. Voda v kadi je 38-40°C. Objednávka minimálne 6 hodín vopred.
60€

Izby sú vynovené po rekonštrukcii chaty (13.2.2019) a sú zariadené dreveným nábytkom (postele, skriňa, stôl, stoličky). Nachádzajú sa v nich laminátové podlahy s dizajom dreva. Izby sú vybavené TV a majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Výhľad z izieb smeruje v oboch stranách do prírody v Malej Fatre. V niektorých izbách sa nachádza balkón. Na prízemí je možnosť využiť reštauráciu, bar alebo si zahrať stolné hry.

V ponuke máme izby v základnej kapacite 46 lôžok + 5 prísteliek + 6-lôžkový apartmán:

10 x 2-lôžková izba (možnosť prístelky)

7 x 3-lôžková izba (možnosť prístelky)

1 x rodinná izba s 2 spálňami pre 5 osôb

1 x apartmánová chatka pre 6 osôb

Chata vo vyhnanej

Všetci hostia majú parkovanie priamo pred chatou zdarma a môžu využívať altánok pri potôčiku pre relax. V altánku sa okrem vírivky nachádza aj krb s grilom a ohnisko, kde môžete opekať, či variť guláš. Od chaty vedú hlavné turistické trasy, najviac obľúbené sú Janošíkové diery, Veľký a Malý Rozsutec alebo môžete využiť lyžiarske stredisko Vrátna (5 minút jazdy autom).

Vedľa hlavnej chaty sa nachádza aj malá súkromná apartmánová chatka pre 6 ľudí s vlastnou kuchyňou, kúpeľňou a súkromným parkoviskom, vhodná pre rodiny alebo partiu, ktorá si chce variť sama. Samozrejme môžete využívať všetky služby chaty vrátane spoločenskej miestnosti na zábavu a bar/reštauráciu.